Novinky Fergie

Josh vidí ve Fergie konkurenci

17. dubna 2011 v 19:04 | xLeňax
Josh Duhamel řekl, že miluje soupeření mezi ním a jeho ženou Fergie, když přijde na akademii. Říká lidem, že on a zpěvačka se snaží udržet zdravou dávku rivality, pokud jde o cvičení. "Je určitě konkurenceschopnější než já", říká lidem Josh.
Ale všechno se myslí v žertu.
Ona má tendenci říkat "Ještě jeden kilometr" a pokaždé, když končí jeden rok, říká "sláva je moje", což znamená, že skutečně vstala a udělala výkon. Josh také řekl, že tento typ chování je dobrý v manželství a taky jak motivuje ostatní - "to je jedna věc, my jsme vždy dělali něco pro sebe navzájem, a to buď v době cvičení nebo v životě obecně. Jsme tak kompatibilní.

Více o parfému Outspoken Intense by Fergie

10. dubna 2011 v 14:14 | xLeňax
Hvězda se chystá zahájit další svoji vůni (opět ve spolupráci s AVON) Outspoken Intense by Fergie, okouzlující mix květin a ovoce, které slouží jako následné-až k ní originální vůně, Outspoken.
"Měla jsem tolik legrace s rozvojem a zahájení mé první vůně s Avon, tak pro druhou vůni jsem opravdu chtěla přidat trochu více rocku," řekla v uvolnění. "Otevřený Intense je provokativní směs důvěry a sexy odvážné ženskosti, která zachycuje napětí a vzrušení, až přijdou do centra pozornosti. Máte pocit instantního a elektrizujícího spěchu - pocit, jako žádný jiný. "Sladkou a sexy vůní se můžou pochlubit tóny ostružin, starfruit (Carabola), kumquat a šťavnatá s opojnou kombinací smyslného pižma a živé mučenky.

PROČ starfruit? - Fergie se se starfruit seznámila během turne v Asii, je to její oblíbená složka.

Vůně bude k dispozici v červenci 2011 ve $ 30 dolarů, výhradně na avon.com.

http://www.style.com/blogs/beautycounter/wp-content/uploads/2011/04/fergie-outspoken-intense.jpg

Fáma: Fergie - mohla být nový porotce X Factoru?

2. dubna 2011 v 14:01 | xLeňax
Fergie může být "tajemný hvězda", říká Simon Cowell, výkonný producent "X Factoru," nedávno mluvil se soutěží, aby se stala porotcem amerického vydání programu. Anglický bulvární Daily Mirror uvádí, že Fergie, Cheryl Cole a Paula Abdul jsou hlavními kandidáty na pozici do programu. S. Cowell a Antonio "LA" Reid (bývalý prezident Island Def Jam Music Group) jsou pouze dva oficiálními rozhodčími. "Další dva porotci jsou ženy" říká Simon Cowell, a oni by měli být oznámeni v dubnu 2011. Americká verze X factoru v září 2011 na FOX.
Jediným problémem této zvěsti o možné roli Fergie jako porotce "X Factoru" je uvolnit Black Eyed Peas mega světové turné v roce 2011, The Beginning představení 14. května. Tam byla možnost Black Eyed Peas pauze na turné od září do prosince, v nichž "X Factor" bude vysílán v USA? (Black Eyed Peas ještě ani nemají oficiálně oznámeny termíny tourné).

Daily Mirror řekl: "Simon a LA Reid s Cheryl Cole by měl zůstat s týmem, zatímco Fergie a Paula Abdul soupeří o poslední místo. Nicole Scherzinger bude hostit. "Ve skutečnosti, Nicole nebyl oficiálně potvrzena jako hostitel "X Factoru", zatímco ještě pokračuje jako první na seznamu možných moderátorů. S tolik nejistoty, tam je také pochyb o tom, zda Cowell a Cole se vrátí jako porotci na X Factor ve Velké Británii, který je také vysílán od září do prosince.

"Možnost, že se Fergie podílí na programu "X Factor" je opravdu jen fáma, nebo velký vtip "prvního bláznivého dubnového dne!" Pouze čas nám ukáže pravdu..

Marmaduke ke stáhnutí!

30. března 2011 v 18:58 | xLeňax
Fergie nadabovala v novém komediálním filmu o psovi "Marmaduke", fenku Jezebel a právě ted si ten film můžete stáhnout!:). V českém znění Fergie nadabovala Jolana Smyčková (31).
(P.S.: doporučuji uloz.to;))

http://0.tqn.com/d/kidstvmovies/1/0/3/c/marmaduke010.jpg

Fergie chce trávit více času s Joshem

29. března 2011 v 17:17 | xLeňax
Během rozhovoru na své narozeninové party v Las Vegas v pátek (25.3), Fergie řekla časopisu a stránce UsMagazine, že její velký plán do budoucna je trávit více času s jejím manželem. Už osm let je Fergie pořád někde na koncertech s BEP a stále má velké plány, pro tuto chvíli:

"Trávit víc času s mým manželem (Josh Duhamel) a mými psy!". Řekla zpěvačka UsMagazine.com na její oslavu 36 let v klubu The Bank v Las Vegas na večeru, minulý pátek, a trávit čas se svým manželem, Josh Duhamel (38), znamená rekord.
"Můj manžel a já si zpíváme písně z našeho dětství," říká Fergie. "Hudba je to, co nás spojuje. Je dobré sdílet písně ze své minulosti s někým, koho miluji, protože se dozvíte mnohem více o té osobě.
"Volno by mělo rovněž zahrnovat každoroční návštěvu do domova Joshe v Severní Dakotě. "Miluju jejich přízvuk," říká Fergie. "Pro všechno je slovo 'oh yeah'. A já jsem vždycky ráda za Eskymáka. Všichny šaty, košile, jsem ráda když vidím na někom tři vrstvy, které skončí trochu legračně. Jsou to báječní lidé.
"Tak co, 'Josh má dárek pro svou ženu o dva roky dopředu na její narozeniny' (který byl vlastně v neděli)". "Vzal mou matku, mě, a jejího manžela na večeři u Mortona," říká. "Bylo to na den svatého Patrika".

Josh Duhamel vede charitativní akce na podporu obětí katastrof v Japonsku

27. března 2011 v 13:29 | xLeňax
Josh Duhamel je ve vedení 2-závod vyběru peněz pro lidi postižené zemětřesením v Japonsku a Josh, z filmu 3 Transformers, s Fergie minulého roku pořádal podobnou akci na získání prostředků na Haiti, kdy bylo zvýšeno více než 100.000 dolarů za jedno odpoledne.
"Konečně ukážeme světu, že lidé z jižní Kalifornie jsou ochotni pomoci, i když nemůžeme být fyzicky vedle nich, fyzicky v tuto chvíli. Měli by jste vidět jaké mají bolesti a utrpení, lidé z Japonska, teď mám opravdu pocit, že potřebují pomoc, "řekl Duhamel.

Minimální dar ke vstupu na akci je $10 (245 kč..), ale připojit se k závodu není jediný způsob, jak pomoci, můžete si vytvořit svůj dar kliknutím zde. Pokud nemůžete poskytnout dar obětem katastrof v Japonsku, stačí po případě na Twitteru nebo na stránce akce. Sledovat a šířit tento profil na Twitteru: @reliefrun, ale pomoci sociální příčinou je skvělé!
http://blog.tokidoki.it/wp-content/uploads/2011/03/18_tokidoki_japan_relief_run_josh_duhamel.jpg

Když už mluvíme o Twitteru, Josh Duhamel nedávno vstoupil do sociální sítě Twitter a potvrdil přítomnost na stránce pro pomoci Japonska a i k Fergie. Jeho Twitter: @joshduhamel


Josh Duhamel shows his support for the Japan earthquake and tsunami victims by hosting an upcoming Youth Run for Japan with the help of the American Red Cross. Duhamel sported the event's official t-shirt which will take place on Sunday March 27th in Santa Monica.

Happy Birthday Fergie!

27. března 2011 v 13:08 | xLeňax
Dnes, 27.3, má Fergie oficiálně narozeniny, so:
Happy Birthday, good luck and health;)(P.S: dnes má narozeniny i Mariah Carey a Brenda Song..)

Co chce Fergie na narozeniny?

26. března 2011 v 17:24 | xLeňax
Fergie oslavila své narozeniny včera-25.3 večer v Las Vegas v klubu banka v hotelu Belaggio. V krátkém rozhovoru pro noviny v Las Vegas, Fergie dává náznak toho, co chce k narozeninám.

Fergie povídá: "On to nevěděl (Josh), ale já jsem vždycky milovala nový akciový kov od Alexander McQueen." říká: "Jsou to druhy plechů s lebkou na vrchu.". "Možná, že četl, že v Las Vegas a ... kdo ví?" Fergie oslaví 36 roků v neděli (27), a teprve nyní začínají kupovat couture oblečení pro ni. Zpěvačka má pěkné věci, ale jsou to hlavně dárky od celebrit.

Je ochotna věnovat s přáteli a rodinou "likvidaci" jejího oblečení zabaleného v šatní skříni.
"Cítila jsem se provinile, protože jsem byla jako vítěz a vše měla zdarma. Je to ode mě trochu chamtivý " říká. "Myslím všechny moje peníze," říká. "Teď mám pocit, že jsem v pořádku odměnila sama sebe "
Podívejte se na jednoduchý vak, který Fergie chce k narozeninám:

http://www.fergiebr.com/wp/wp-content/uploads/2011/03/McQueen.jpg

Na stránce McQueena stojí $1,995.00 (v CZ asi 48 milionu?-nevím jistě!). Grant je z kolekce na jaro/léto 2011.

Fergie oslaví své narozeniny v klubu "The Bank"

24. března 2011 v 21:10 | xLeňax
Na kanálu Dipdive Fergie oznámila, že bude slavit své 36. narozeniny v nočním klubu "The Bank" v hotelu Bellagio v Las Vegas. Fergie své narozeniny ale nebude slavit v neděli, ale o 2 dny dříve - 25.3:) - zítra:)
Na dipdive byl také přidán plakát:

The 30 best vocals of today

19. března 2011 v 19:46 | xLeňax
Tu vidíš seznam zpěvaček, které mají nejlepší vokály a Fergie je na 16. místě:))!

1 - Christina Aguilera
2 - Mariah Carey
3 - Leona Lewis
4 - Jennifer Hudson
5 - Beyonce
6 - Nicole Scherzinger
7 - Demi Lovato
8 - Céline Dion
9 - Carrie Underwood
10 - Melody Thornton
11 - Kelly Clarkson
12 - Alexandra Burke
13 - Jessica Simpson
14 - Alicia Keys
15 - Adam Lambert
16 - Fergie
17 - Jordin Sparks
18- Lady Gaga
19 - Amber Riley
20 - Susan Boyle
21 - Anastacia
22 - David Archuleta
23 - Chris Daughtry
24 - Whitney Houston
25- Adele
26 - Hayley Williams
27 - Joss Stone
28- Amy Lee
29 - Rihanna
30 - Bruno Mars

by: demiilovatodaily

Fergie x Britney Spears

1. března 2011 v 18:14 | Blogarous
Na webu fuse.tv/music se objevila anketa, kdo má více fanoušků, Fergie nebo Britney S.
Tak Hlasujte ZDE :)
Fergie zatím vyhrává

Fergie x Britney Spears

18. ledna 2011 v 16:16 | Blogarous
Objevila se nová fotka Britney Spears, která už letos vydá nový album, a při focení zaujala podobnou pozu jako Fergie, která fotila pro její album v roce 2006 (ke klipu London Bridge), The Dutchess.

imagebam.com

Fergie a Josh stráví Vánoce ve Fargo

24. prosince 2010 v 11:17 | Blogarous
Josh a Fergie stráví Vánoce ve Fargo s otcem Josha, Larrym. Jeho rodiče se rozvedli během jeho dětství, poté se jeho otec odstěhoval do oblasti Fargo.

Během nedávné epizodě v rozhlasovém pořadu Ryan Seacrest, Fergie řekla, že se těší na "nepořádek [jako dárek] do srdce, a také dodala: "Udělám ve sněhu anděly a obrovského sněhuláka. A velkou ryba na suchu". Řekla, že neexistuje žádný paparazzi ve Fargo, znamená to, že může odejít domů během jejich pobytu. Během jejího rozhovoru s Seacrest, součástí dohody s Joshem jít do Fargo pro slavnostních prázdnin, že by tam udělala stávku v průběhu prázdnin. 

Fergie v "Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve 2011"

18. prosince 2010 v 14:32 | Blogarous
Fergie se zúčastní představení v "Dick Clark's New Year's Rockin' Eve 2011", je to program kanálu ABC - již čtvrtý rok po sobě. Bude tam nejen Fergie ale i umělci jako je Drake, Jennifer Hudson, Ne-Yo, Avril Lavigne, Train, New Kids On The Block, Backstreet Boys, Ke$ha a Taio Cruz se taky budou provázet v "Dick Clark's New Year's Rockin' Eve 2011" v prosinci 31.
-
Reklama na "Dick Clark's New Year's Rockin' Eve 2011":
(P.S: Fergie to opravdu sluší;))


Fergie hrozí rozvod s Josh Duhamelem?! FALSE!

10. prosince 2010 v 16:13 | Blogarous
Zpěvačka Fergie pohrozila rozvodem s jejím manželem Joshem Duhamelem, ale to bylo vše jen vtip, protože on byl častěji zaneprázdený pro fotbalový tým a Fergie Black Eyed Peas. Jak všichni víme, Fergie je fanoušek (je dokonce i součástí týmu) pro tým Sever Miami Dolphins, NFL. Je často spatřena jak sleduje zápasy a tým. Mluvení během Billboard, kde získala ocenění "Žena roku", málem vyhnala svého manžela ze svého křesla, když vyjádřil svůj názor na Minnesota Vikings jak je do nich fanoušek a je v týmu, zatímco Fergie mluvila o budoucí účasti Black Eyed Peas na Super Bowl. Podle New York Post, Josh: "Udeřil se do hlavy a poté na ní řval: 'Jdi, delfíne!" ". Později vtipkoval zpěvák v rozhovoru, Joshovi Duhamelovi hrozí rozvod, protože neměl křičet: "Jdi, delfíne' během série otázek a odpovědí s Today Show. Křičel svobodně a spontánně s tlakem, aby se hosté Billboard mohli zasmát.
-
Rozplývala.se: "Ano, jsem fanoušek Glee! Miluju tu epizodu s Black Eyed Peas! A já jsem ráda, že jsem si něma mohla zahrát!.


 
 

Reklama