Březen 2011

Fergie a Josh se zúčastnili večeře na počest Jake Shears

30. března 2011 v 19:01 | xLeňax |  Fergie-paparazzi-2011
28.3 po akce po boku svého manžela v ReliefRun na pomoci Japonska, se Fergie zúčastnila večeře na počest Jake Shears - Scissor Sisters, zpěvák. Večeře byla pořádaná luxusními doplňky značky Chrome Hearts. Kromě Fergie a Joshe Duhamela, se zúčastnila malá skupina přátel: Kate Hudson a Adam Lambert, a také s Cindy Crawford, Billy Morrison a další.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Marmaduke ke stáhnutí!

30. března 2011 v 18:58 | xLeňax |  Novinky Fergie
Fergie nadabovala v novém komediálním filmu o psovi "Marmaduke", fenku Jezebel a právě ted si ten film můžete stáhnout!:). V českém znění Fergie nadabovala Jolana Smyčková (31).
(P.S.: doporučuji uloz.to;))

http://0.tqn.com/d/kidstvmovies/1/0/3/c/marmaduke010.jpg

Fergie a Josh na podporu ReliefRun Japonska

29. března 2011 v 18:06 | xLeňax |  Fergie-paparazzi-2011
V den Fergienin narozenin, 27.3, byla Fergie v Santa Monica - CA, ráno na podporu projektu, na kterým se podílí její manžel Josh Duhamel. ReliefRun je projekt na oběti zemětřesení, které se stalo v Japonsku tento měsíc, a všechny peníze získané půjdou do amerického Červeného kříže (American Red Cross). I celebrity jako je Paris Hilton a Nick Hilton, její sestra, se také zúčastnil akce, stejně jako příbuzní Fergie, včetně její matky, Terri.

Podívejte se na fotografie z akce:

imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fergie chce trávit více času s Joshem

29. března 2011 v 17:17 | xLeňax |  Novinky Fergie
Během rozhovoru na své narozeninové party v Las Vegas v pátek (25.3), Fergie řekla časopisu a stránce UsMagazine, že její velký plán do budoucna je trávit více času s jejím manželem. Už osm let je Fergie pořád někde na koncertech s BEP a stále má velké plány, pro tuto chvíli:

"Trávit víc času s mým manželem (Josh Duhamel) a mými psy!". Řekla zpěvačka UsMagazine.com na její oslavu 36 let v klubu The Bank v Las Vegas na večeru, minulý pátek, a trávit čas se svým manželem, Josh Duhamel (38), znamená rekord.
"Můj manžel a já si zpíváme písně z našeho dětství," říká Fergie. "Hudba je to, co nás spojuje. Je dobré sdílet písně ze své minulosti s někým, koho miluji, protože se dozvíte mnohem více o té osobě.
"Volno by mělo rovněž zahrnovat každoroční návštěvu do domova Joshe v Severní Dakotě. "Miluju jejich přízvuk," říká Fergie. "Pro všechno je slovo 'oh yeah'. A já jsem vždycky ráda za Eskymáka. Všichny šaty, košile, jsem ráda když vidím na někom tři vrstvy, které skončí trochu legračně. Jsou to báječní lidé.
"Tak co, 'Josh má dárek pro svou ženu o dva roky dopředu na její narozeniny' (který byl vlastně v neděli)". "Vzal mou matku, mě, a jejího manžela na večeři u Mortona," říká. "Bylo to na den svatého Patrika".

Black Eyed Peas in Songs for Japan

28. března 2011 v 22:08 | xLeňax |  Novinky BEP (rubrika)
Bylo vypuštěno již tento pátek (25/03), album Písně pro Japonsko na iTunes, Black Eyed Peas a další umělci jsou také na tracklist. Mezi písněmi je "One Tribe" z předešlého alba "The E.N.D.", které vyšlo v roce 2009. Prodej tohoto alba bude věnována na pomoc obětem v Japonsku.
"One Tribe" je v překladu "Jedna rodina", proto se tento song hodí k tracklistu a u ostatních taky, např. Bruno Mars - Talking to the moon = mluvím k měsíci, Nicki Minaj - Save Me = zachraň mě, Cee Lo Green - It's Ok = je to v pohodě, Shakira - Whenever, Wherever = kdykoli, kdykoli ...atd...:)

Podívejte se na úplný seznam skladeb "Songs for Japan" v CČ:

Novinky ze světa Will.I.Ama část 2.

28. března 2011 v 18:41 | xLeňax |  Novinky Will.I.Ama
Will.I.Am v programu Caldeirão do Huck
Will.i.am měl účast v programu Caldeirão do Huck v době karnevalu, když přišel do Brazílie.
Vysílán byl 26.3.Taio Cruz mluví o spolupráci s Will.i.amem
Taio Cruz, který také přišel do Brazílie pro vydání filmu 'Rio', řekl o Will.i.amovi a jeho spolupráci s ním: "Už jsem mluvil s Willem, ale tentokrát už trávíme spolu dost času. Byl jsem opravdu Jamie a Will, mluvili jsme hodně o hudbě. Možná, že budeme na něčem spolupracovat, "říká Taio Cruz.

Will.i.am v GQ časopise v Brazílii
S 55 lety historie, GQ časopis - který je již v 17 zemích - v Brazílii přišel ve čtvrtek (24.3) v nákladu 50.000 výtisků. Byla zahájena v zemi společného podniku Globe-Condé Nast, časopis slibuje, že bude průvodcem "stylu, kultury, chování a životního stylu brazilských sofistikovanějších mužů".
Will.I.Am bude přítomen v módě redakčního fotografa Robert Astley Spark.

http://iam-fan.com/wp-content/uploads/2011/03/william-gq-magazine-brasil1.jpg

Will.I.Am se vyfotil se studenty
V Riu, na podporu filmu "Rio", Will.i.am se vyfotil se studenty z Rio odpoledne (24.3) a fotky byly zveřejněny na jeho Twitteru s následující větou: "já Brazílie škola děti" (já a brazilští studenti).


Will.i.am píše v Copacabana
Will.i.am byl viděn po boku Anne Hathaway, Jesse Eisenberg, Jammie Foxx a Rodrigo Santoro na natáčení v Copacabana. 25/03 jim Will a Taio poskytuje rozhovor s My Fox Philly.
Podívejte se na video níže - výňatek z rozhovoru:


Novinky ze světa Will.I.Ama:)

28. března 2011 v 18:40 | xLeňax |  Novinky Will.I.Ama
Will.I.Am na premiéře filmu Rio
Několik umělců byli v Cinepolis Lagoon, Lagoon, v Rio de Janeiru, v úterý (22.3), na premiéře animovaného filmu Rio od společnosti Fox a režiséra Carlos Saldanha. Z obsazení dabingu se zúčastnili premiéry herečka Anne Hathaway, která dabuje postavu Jade v původním znění, Jesse Eisenberg, Will.I.Am a Jamie Foxx.
Premiéra byla tedy v Riu de Janeiro, a obsazení z Hollywoodu režisér Carlos Saldanha, a Brazilci Bebel Gilberto eRodrigo Santoro, ti šli na tiskovou konferenci v úterý (22.3). Většina z nich dabují papoušky v tomto filmu, ale jen jako pozadí během karnevalu v Riu.


Dabéři z filmu Rio se setkali:
Dabéři z filmu 'Rio' se setkali k nafocení společných fotek: Will.i.ama, Anne Hathaway, Sergio Mendes, Taio Cruz:

anne hathaway rio 09

Will.I.Am udělá soukromý koncert v Riu?
V 19h a 30m v úterý ve Lagoon Cinepolis je naplánována světová premiéra animovaného filmu "Rio", Carlos Saldanha přesto může mít aperitiv v pondělí večer s projekcí na trailer k filmu v přední části Copacabana Hotel Palace. To je, kde hvězdy jsou umístěny v zámoří, které integrují hlas obsazení filmu, včetně Jesse Eisenberg a Jamie Foxx. Anne Hathaway již skončila a šla do Fasanoem, Ipanema.
V neděli byly zkoušky provedeny na projekci filmu, vytýká publicista ve slavném hotelu de Copa. Jeho cílem je 100% zaručenost v úterý večer, chvíli před Eisenberg, Foxx a společnosti, jít ven do laguny, kde byla výroba filmu navržena.

Osm zahraničních novinářů přijeli do města pro pár rozhovorů naplánovány na 9 hodin ráno v úterý v Lagoon. Říká se, že na konci zasedání, omezen na hosty - včetně starosty Ria Eduardo Paes a Gov Sergio Cabral - že bude možná setkání s muzikanty odpovědní za soundtrack z filmu Rio: Will.i.am am, Black Eyed Peas, a Brazilci Carlinhos Brown, Sergio Mendes a Bebel Gilberto.

Film "Rio" vyhrál hudební video s Will.i.amem - Hot Wings
Animovaný film "Rio", nové dílo Carlos Saldanha (ředitel "Doby ledové" 2 a 3), získal hudební video s Will.I.Amem, ve videu ukázali některé zákulisí s Anne Hathaway a ostatních v nahrávacím studiu při dabingu. Také zobrazeny některé scény z filmu. Jak název již dodává, "Rio", Příběh o zdomácnělém papouškovi Blu (Jesse Eisenberg) z americké Minnesoty. Blu jednoho dne potká volnomyšlenkářskou Jewel (Anne Hathaway) a rozhodne se udělat si 'výlet' až do exotického Ria de Janneira. Ale už od samotného začátku cesty se nic nevyvíjí podle jeho představ a v cíli to nebude o nic lepší. Film začíná v dubnu. Will.I.Am dabuje toho s červenou hlavou (viz. na obrázku-nahoře vlevo) ;) :
Ještě k Trailerům: při trailerů hraje píseň Mas Que Nada poté až Hot Wings.
http://farm5.static.flickr.com/4134/4911929725_d80537a10b.jpg

Rozhovor portálu Terra
Ve čtvrtek odpoledne, 3.3, portál Terra poskytla rozhovor s Will.I.Amem v kabině Brahma, a řekl, mimo jiné, že Jorge Ben je jeho oblíbený brazilský umělec, ale také jako Caetano Veloso, Gilberto Gil a Tom Jobim.


William obdržel IG ve své šatně
Na stránkách IG měl příležitost k rozhovoru zpěvák a producent Will.i.am, který představil v úterý 8.3 na Barra / Ondina, Salvador, který byl jednou z hlavních atrakcí, spolu s francouzským DJem David Guetta.
Přijal IG ve své šatně a mluvil něco o svých dojmech z brazilského karnevalu, podívejte se na rozhovor níže: Bahia karneval:
"Je to poprvé v Karneval Salvador v Brazílii. Také je to poprvé ve více než trio a je to tak špatně! Viděl jsem fotky lidí, kteří byli na vrcholu tria a lidé tam dole jak byli šílení! V Riu pršelo, ale lidé se stejně bavili, bylo to neuvěřitelné! "Brazilskou hudbu" Miluju brazilská hudba, samba, bossa nova a tradiční hudbu karnevalu. Miluju radost tady, a jak lidé tančí."

Brazilské ženy:
"Brazilkyně jsou jistě nejkrásnější ženy na světě. Nemají srovnání s žádnou jinou. Každá, kdo je tady, je krásná. Gratulujeme všem ženám, pro dnešek!

"Buchecha"
Miluju funk, takže jsem vzrušený vidět Buchecha hrát (zpíval málo).


Tanečník Panika v TV chytne Will.i.ama během koncertu v Salvadoru
Nicole Bahls, "Panicat" (tanečnice), od známé komediální show "Panika v TV", se předvedla v bikinách na Karneval Salvador, neváhala vylézt na elektrické trio během prezentace a urvat našeho idola.;)


Will.i.am byl představen 08.3 na triu elektrického displeje, jak zpěvačka pracovala spolu jako DJs v Bahian karnevalu.

Will.i.am dává rozhovor eBand
Krátce před provedením po boku zpěvačky na trio Karneval Salvador, Will.i.am spojil na kanále pásma a dal krátký rozhovor, kde byl velmi přátelský y vždy vyjádřil své sympatie k Brazílii a pro naši kulturu. Citovat i velká jména naší hudby a povídal o pocitě, že v Karneval Salvador je poprvé. Podívejte se na video:

Will.i.am přijde do Rio de Janeiru
Will.i.am přišel ve čtvrtek 3.3 na letiště Galleon v Rio de Janeiru, kde se zúčastní přehlídky škol samby v Brahma Box. Byl viděn v oblasti mimo letiště jak čeká na taxi. Bude tam až do pondělka 7.
8 dnů byl přítomen v bloku Skol Folia Buchecha vedle zpěváka na Karneval Salvador. Podílel se na programu kotlíku Huck, zveřejněno na Twitteru: @huckluciano: jsem tady v zákulisí tavícího kotlíku ... miluji řeku Huck.


Později na Globo.com byl zveřejnen na místě po boku Luciano Huck a jeho manželky, Angelica.

http://www.correio24horas.com.br/fileadmin/user_upload/tt_news/AFotos1/WILL.jpg

Nová píseň Will.i.ama a Britney Spears
Britney Spears má na novém albu Femme Fatale i song ve spolupráci s Will.I.Amem, název je BIG FAT BASS

https://lh5.googleusercontent.com/-rwjIla_N6Lc/TX32lfymm6I/AAAAAAAAB0Y/Qc2C-6OFX5c/s400/big%252Bfat%252Bbass.jpgWill.i.am nazpíval píseň pro soundtrack k filmu Rio.
Will.i.am nahrál píseň pro soundtrack k filmu Rio s názvem "Hot Wings" a za účasti Jamie Foxx. Také to není vše, dabuje postavu Pedra, film bude očekáván 8.dubna v USA, ale nemá být propuštěn v Brazílii.

Poslechni si píseň:


Můj druhý blog o BEP

27. března 2011 v 19:23 | xLeňax |  Zajímavosti-novinky blogu

!!!!Více se dočtete na mém druhém novém blogu BEP.BLOG.CZ!!!!Fergie's shout

27. března 2011 v 15:30 | xLeňax |  videography-2004
Fergie umí vydat opravdu velký křik (viz video) a jak ji to sluší:):


A v tomhle videu ji i uvidíte (v čase 6:22, 7:10, 7:26-8:16) .... Moc ji obdivuji!:))


Fergie - narozeninová oslava v Las Vegas

27. března 2011 v 14:18 | xLeňax |  Fergie-Appearances-2011
Fergie oslavila své narozeniny na očekávané oslavě B'Day 25.3 v Las Vegas. Před odjezdem na buzz klub, Fergie a její blízcí přátelé povečeřeli v Yellowtail restauraci specializující se na japonské jídlo. Poté, šla Fergie do The Bank Nightclub - stále ve Vegas - kde slavila po boku svého manžela, Joshe Duhamela a také příbuzní a přátelé jako Sean Patterson a Dan Caten.

Přes internet se píšou pověsti, že Fergie a Lady Gaga půjdou na koncert Britney Spears ve městě, ale všechno to asi budou jen fámy.

Fotky Fergie na narozeninové party v The Bank Nightclub v LA:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky vevnitř (zejména dort s jednorožcem, Fergie je miluje!):


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Koukni na videa Fergie: