The E.N.D World Tour - tentokrát v Belo Horizonte!

30. října 2010 v 18:49 | Blogarous |  Novinky BEP (rubrika)
Mega turné- Black Eyed Peas prošli dalším městem v Brazílii, v Belo Horizonte již včera (28/10) 6. show The E.N.D World Tour, který také projde dalšími tři brazilských měst, Porto Alegre (30/10), Florianópolis (01 / 11) a nakonec v Sao Paulu 4. listopadu se speciálním hostem David Guetta!
Přehlídka byla naplánována na 22 hodin, ale došlo ke zpoždění o jednu hodinu. Publikum běsnil o skupině ke vstupu do 23:00, osvětlení a speciální efekty s dosud nevídanou podlahou a křikem fanoušků, dokud ztratíte hlas (:D). Fergie jako vždy byla velmi veselá, při všem, co fanoušci házeli na jevišti, jako byly vlajky, trička, balónky, medvídci, růže atd.. Řada fanoušků, kteří měli na sobě tričko stránek BEPBR (nyní k objednání, ale ne u nás:D po netu) v přední řadě upoutala pozornost Fergie tím- fanoušci s podpisy na kresbě a pak ji ho daly k podpisu a že na kresbě nebyl jen Fergie, ale také i Taboo se podepsal malým znakem s fanouškem říkájícím : "Miluji tě Taboo."
Will.I.Am se také z davu zbláznil, když hrál první a nový hit, singl z připravovaného CD skupiny, "The Time", všichni fanoušci byli k nezastavení křiku a zpěvu zároveň.
Videa bych tu přidala, ale uslyšeli byste stejně jen zpěv toho kdo ty videa natáčel:D:DTak vám tu aspon dám novnku:))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama