Říjen 2010

Good News Everyone!:)

11. října 2010 v 23:07 | Blogarous |  Novinky Fergie
Mám pro všechny přiznivce Fergie skvělou zprávu:))...Outspoken (vůně by Fergie) je již v prodeji na internetu za 750 kč s DPH (50 ml)+tělové mléko a tělový sprej jako dárek !!!:)))

Potom jsou ještě 2 nabídky, a jedna z nich se vůně prodává za 699 kč (50ml) ale BEZ DPH! s těl- ml.-,,-

outspoken

Fergie si myslí, že Cheryl Cole je nová hollywodská hvězda

10. října 2010 v 15:38 | Blogarous |  Novinky Fergie
Zpěvačka skupiny Black Eyed Peas, Fergie, která byla spojená s britským přítelem letos v létě, že zpěvačka hitu 'Parachute', si Fergie myslí, že Cheryl může brzy pracovat s některými z největších světových filmů a hvězd hudby.

Fergie řekla: "Myslím, že hodně, ale myslím, že nemá představu, jak velký talent má a jak velká bude, Cheryl opravdu může 'vládnout světu'. Slyšela jsem šílené věci, jako je Robert De Niro chce dělat filmy s ní a Jay-Z, kteří chtějí pracovat s ní."

Fergie stále věří, že bývalá zpěvačka skupiny 'Girls Aloud', která údajně vstoupí do poroty X Factor v USA, který se zahájí v příštím roce, by mohlo dosáhnout úrovně stardom, jako dosáhla popová hvězda Madonna a Mariah Carey.

Fergie byla nadšená z novin 'Daily Mirror' kde se psalo: "Do pěti let bychom mohli hovořit o Cheryl na stejné úrovni, jako mluvíme o Madonně nebo Mariah Carey."

Will.i.am hovoří o Nicole Scherzinger

10. října 2010 v 15:38 | Blogarous |  Novinky Will.I.Ama
Will.i.am Nicole Scherzinger pochválil a řekl, že by rád spolupracoval se zpěvačkou písně ''Don't Cha'' znovu. Bude mluvil o nedávné účasti Nicole jako porodce v soutěži zpěváků "X-faktor" a řekl, že chápe, proč diváci by rádi viděli zpěváka na vystoupení.

"Nicole je skvělá," řekl Will. "Britská veřejnost ji miluje a co je důležitější, Simon Cowell se ji taky líbí (porodce brtiské show ''X-factor'')". "Simon a Louis Walsh si ji oba zalíbili. - To je to, co se stane, když budete nějaký čas v její společnosti, protože ona je opravdu super holka."

Jak pracovat s Nicole, znovu dodal: "V minulosti jsem myslel, že to byla opravdu radost pracovat s Nicole. Ona je velmi talentovaná a já bych byl více než šťastný organizovat projekt s ní znovu". Byla velká hvězda v době Pussycat Dolls, je velká i jako sólový umělec a je skvělá televizní osobnost."

Will pracuje na novém albu Cheryl Cole

10. října 2010 v 15:36 | Blogarous |  Novinky Will.I.Ama
Vůdce Black Eyed Peas s Cheryl budou spolupracovat na čtyřech písních na CD "3 worlds". Říkal, že písně jsou lepší než první album. Bude se dlouho nahrávat, s Cheryl v LA minulý týden byl nadšený, řekl to přítel, will který měl letět do Londýna, aby jí pomohl v X-faktor, "řekl zdroj deníku.

''Will je velmi zaneprázdněný člověk a užívá si to. Ale vždy dokáže udělat čas v plném plánu, pokud jde o Cheryl. Oni jsou velcí přátelé a rád by s ní dělal hudbu''. "Nové album Cheryl Cole bude uvolněn v listopadu a bude nazván" Messy Little Raindrops''.The E.N.D World Tour in Monterrey, Mexico

10. října 2010 v 15:09 | Blogarous |  Novinky BEP (rubrika)
Black Eyed Peas jsou zpět ve třetí fázi The E.N.D World Tour poslední noc (30/09) na koncertu v Monterrey, Mexiku. Skupina přišla s novými písněmi, plus na Tour je molo a jeviště nižší, což umožňuje fanouškům větší kontakt s Peas. Na turné míří do Mexico City na den (10.02) a Guadalajara v den (06.10).
Zazpívané písně:↓
Let's Get It Stared
Rock That Body
Meet Me Halfawy
Alive/Don't Phunk With My Heart
will.i.am BB-Me Freestyle
Imma Be
My Humps
Hey Mama
Missing You
Apl Solo - Bebot/Mare
Taboo solo com Juanes
Fergie - Fergalicious/Glamorous/Big Girls Don't Cry
will.i.am solo - DJ Set
Pump It
Don't Lie
Shut Up
Where's the love
Boom Boom Pow
I Gotta Feeling

Will.I.Am ft. Nicki Minaj - song z twitteru ''Check It Out''

10. října 2010 v 15:09 | Blogarous |  Novinky Will.I.Ama
Podívejte se na krátké video, které ukazuje, jak se Will pomocí Twitteru učí...Song je nazpívané spolu s Nicki Minaj a videoklip se nejspíš už natočil a už se jen čeká až se celý zpracuje a bude bourat všechny hitparády at je to britská či i česká:):)

The E.N.D World Tour in Mexico City

10. října 2010 v 15:06 | Blogarous |  BEP-Live Performances-2010
Včera (03.10), měli Black Eyed Peas The E.N.D World Tour na Azteca Stadium v Mexico City. DJ David Guetta jako předskokan zahájil Tour písní Gettin' Over You s Fergie.
Úvod↓
Gettin Over You↓
Příprava, podium↓

Fergie going to the doctor CenterY City, Los Angeles 24/09

10. října 2010 v 15:05 | Blogarous |  Fergie-paparazzi-2010
Fergie byla viděna příchodu na lékařské centrum v Los Angeles v pátek pro rutinní vyšetření.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com