Červenec 2010

Will.i.am mluví o novém albu a záznamu I Gotta Feeling

31. července 2010 v 15:14 | Blogarous |  Novinky BEP (rubrika)
To bylo oficiálně oznámeno:, že "I Gotta Feeling" se stala první písní v historii projetou milníkem 6 milionů placeného stahování ve Spojených státech. Spolu s oznámením nového záznamu, Will.i.am vzal příležitost a prohlásit, že skupina bude mít nové album a je téměř připraven, bude zahájena koncem tohoto roku. A název alba? The Beginning! (Začátek!). Black Eyed Peas má další rekord k jeho seznamu.
Hit číslo jedna ve skupině se stala první píseň v prodeji 6 milionů placených downloadů. Mezník byl oznámen v pátek a dnes ho potvrdil Nielsen SoundScan. Vůdce Black Eyed Peas, Will.I.Am v zaměření v současné době přesahující, je song. "Zahájili jsme naši kariéru v roce 1998, když se podíváte na grafy v té době nic moc o tom," řekl v telefonickém rozhovoru.
"Podívejte se na naši kariéru, zůstala zdravá, pulzující a bude tak podobně, že 6 milionů stažení, je to velmi významné." Poukazuje na to, že tato značka je neuvěřitelná, uvážíme-li, že žijeme v době, kdy nelegální stahování je předností. Optimistická píseň o dobré vibraci trumfl Billboard grafy na 14 týdnů, Will.i.am řekl, že důvod pro úspěch byl přesně v okamžiku krize, že svět byl.
"Je to pozitivní píseň, cítíte se lépe v době, kdy se zobrazí pouze otazník a nejistota v jeho obličeji. Lidé mají třeba připomenout, že vše skončí dobře, "řekl Will. Song byl jeden ze skupiny hit, multiplatinové album The E.N.D, které bylo propuštěno minulý rok. Zatímco album stále zůstává mezi top prodejců, Will.i.am řekl o novém albu, "The Beginning!": je téměř hotový a měl by být propuštěn do konce roku. "Symbolizuje růst, nový začátek a nové začátky, nový pohled, "řekl.

Ztrácí Fergie vlasy?

22. července 2010 v 13:32 | Blogarous |  Novinky Fergie
Buzz kolem nové paní s Josh Duhamel je, že si to ztrácí vlasy. Tento nedávný snímek Fergie ukazuje zpěvaččinu s nezvykle širokými části a to, co vypadá jako by to mohlo být začátkem "holohlavosti" s náplastí na temeni hlavy. Bývalá Black Eyed Peas není potřeba paruky, přesto, problém se nezdá, že se zhoršuje, ale protože šla na brunetu. I když existuje mnoho možných důvodů pro zvýšení Fergie je skalp expozice (příliš mnoho barviva pracovních míst, rozšíření, genetika) Nunzio Saviano, senior stylista Oscar v Blandi, řekl Star magazín, který "to hlavně proto, že se stane, protože je ve stresu a na dietě." Jako by nevěsty neměly dost starostí, nyní montáž do vašeho oblečení by mohlo způsobit ztrátu vlasů!
ff
f
P.S:spatne sem to přelozil...doufam ze to pochopite:D:D...k članku: kdo ví...třeba je to fáma..a to já doufám..:(

Fergie v časopisu Fairlady

18. července 2010 v 16:23 | Blogarous |  Magazines-2010
imagebam.com
Dnes byla zveřejněna záležitost ze strany časopisu, s interview (s jeho části již byly propuštěny ve znění USA Marie Claire a také pro časopis Elle). Zkontrolujte, zda pod záležitost
Fairlady: Fergie: Vévodkyně z popové skupiny Black Eyed Peas se nebojí říct přesně, kdo je - a rozhodně to pro ni funguje. Black Eyed Peas byla jen další kapelou hip-hopu, méně úspěšnou, dokud William "will.i.am" Adams požádal kamarádku Stacy 'Ferguson 'Fergie', jestli by si mohla zkupit půjčit jeho vokály, kapela se stala slavnou po obrovském hitě, 'Shut Up'. Fergie se brzy připojila ke skupině jako čtvrtý člen a jediná žena.
Will.i.am o tom?:
"Je to těžké, je to těžké. Smyslnost nosila k Black Eyed Peas. "Dalo by se dokonce jít tak daleko, že tvrdí, Fergie je důvod, že Black Eyed Peas je nyní jedním z nejúspěšnějších kapel na světě se šesti cen Grammy a rezervované koncerty. Také Fergie ukázala, že ona je hvězda sama o sobě: své sólové album, The Dutchess, které vyšlo v roce 2006, splodilo pět singlů v hitparádě Billboard Hot 100 v Top 5 singlů a Grammy. Fergie je pravděpodobně důvod, proč Black Eyed Peas se objevili v novinových titulků v letošní show Úvodní Oslava FIFA World Cup. Herectví, hudbu a otevřenost v roce 2009, Ferguson se stala s 'nabídkou' v herectví, hrála prostitutku Saraghina v muzikálu Nine, spolu s Penelope Cruz a Nicole Kidman. Určitě ukázala, spáchání k roli, ukazující se svojí sexy postavou. Ale ona je zpátky ve tvaru - dostat ty, kteří jsou v práci řezbářské dokonalosti, chirurg s prací 'plastiky' v Beverly Hills v ročním seznamu "Slavný Nejžhavější Vypadající ', který nedávno oznámil, že je Fergie svůdnější než Jennifer Aniston, která byla dříve na vrcholu Seznamu.
V letošním roce, Fergie zahajuje její vůni, 'Outspoken', s Avon. "Můj styl je hovořen ve výpisu. To je důvod, proč je moje první vůně vyzařena nezávislosti. Outspoken, hlavně také umožňuje jeho osobnost prosvítat. "Přidané boty do zápasu jednoduše nazvaný 'Fergie' to mix, a část vlastnictví týmu NFL Miami Dolphins, je jasné, že nemá zájem o klidu. A to není jako ona, byla chybějící beat, pokud jde o hudební produkci: K dispozici je také vynikající spolupráci s francouzským DJ David Guetta, původním albem 'One Love'. V Gettin' Over You, Fergie, Chris Willis na zpěv a LMFAO. Fergiiny úspěchy nejsou překvapením, i když - zlepšila své schopnosti, na chvíli. V 9 letech byla v Kids Incorporated, ve kterém také hrála Jennifer Love Hewitt. Dokonce byla součástí hezké dívčí skupiny, Wild Orchid, s dvěma přáteli, která pak skončila, když Label odešla, poté se rozpadla celá.
'Velmi odhodlaná žena s velkým a vysokým mužem'. Přes jeho rock-chick stylu, Fergie nečekaně sama sebe popisuje jako 'romantickou', a žádá, aby její nádherné manželství s hercem Josh Duhamel (Las Vegas, a movie' When in Rome.."), ty jsi velký, vysoký muž'." Měla jsem hodně vztahů, které byly vzrušující, ale nebyly zdravé. Chtěla jsem někoho, koho bych nemusela počítat. Se všemi těmito blázny v obchodu, vím, že se mohu spolehnout na svého muže, a on ví, že se může na mě spolehnout. "Pár obnovili svůj manželský slib v lednu tohoto roku, přičemž pouze jeden kněz, byl svědkem události. "Chceme, aby to tak bylo každý rok. Měli jsme představu Heidi Klum a Seal. Našel jsem skvělý nápad, "řekl Josh na Entertainment Tonight.
Fergie se mohla objevit, se vším, ale není to bez nejistoty. "V minulosti je bolest, kdy lidé říkali věci mě, jak strašné, jaká jsem byla, nebo, že jsem ošklivá, že vypadám jako..., "říká. "Musela jsem se naučit, že se dá mnohem přednostem těchto věcí vyhnout ... Hele, když se snažíte všechnu rovnováhu ve svém životě, nikdy nebudete vypadat dobře," řekla časopisu Elle Ameriky. "Pracuji tvrdě", řekla pokorně - zejména s ohledem na její skutky. "Nemohu být nejlepší zpěvačka, nejlepší tanečník, nejhezčí, ale já jsem tvrdě pracovala, aby to bylo v mých silách," řekla magazínu Blender. Je zřejmé, že není jen tělo 'Fergalicious', ale její železné odhodlání, které jí přinesl až takhle daleko. "Vždycky jsem běžela s riziky," vysvětluje. "Nikdy jsem neměla problém něco dělat na prvním místě. Občas vzpomínám na minulost a říkám si: 'To byla strašná volba. " Ale časem, to bylo dobré. Takže, hm, je dobře. Byla bych velmi znuděná mím životem, ted jsem v bezpečí po celou dobu. "
P.S: je to překládané, nemohla sem najít jiné výrazy pro slova, co nedávají slova....

Black Eyed Peas nominováni na VMB 2010

18. července 2010 v 15:40 | Blogarous |  Novinky BEP (rubrika)
i
Seznam cen udělených na brazilské VMB (VMA Brazílie) byla dnes zveřejněna. The Black Eyed Peas jsou nominováni na "Artist International", soutěží s Lady Gaga, Beyoncé, Green Day, Justin Bieber, Katy Perry a dalšími. Hlasujte pro Black Eyed Peas, a to prostřednictvím internetových stránek BMV kliknutím zde. Ocenění MTV Brazílie se bude konat 16. září.
gallery

Promoshoot Pelicula Nine

18. července 2010 v 15:27 | Blogarous |  Fergie-Captures-2008
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zpěvačce Fergie se líbí milostné scény přítele

18. července 2010 v 14:55 | Blogarous |  Starší infa BEP
Zpěvačka Fergie na svého přítele Joshe Duhamela nežárlí. Podle umělkyně ze skupiny Black Eyed Peas ji filmové milostné scény vzrušují. Těší se, až se bude moci líbat s Joshem doma.

"Možná, že se to někomu zdá divné, ale já tyto scény miluji. A on jich točí hodně. Dívám se na ně a vzpomínám si na svoje polibky s ním a představuji si, co bude, až se sejdeme doma," řekla 32letá Fergie podle serveru Actustar.

Josh prý ale shledává její postoj také poněkud podivným.

Zpěvačka se nedávno magazínu Playboy svěřila s tím, jak začala její známost s Duhamelem. Nejprve se jí o něm zdálo. Pak se náhodou dozvěděla, že ona mu také není lhostejná, a tak se rozhodla pro akci. Pozvala ho na oběd.

"Četla jsem v jednom časopisu, že se mu o mě zdál ohnivý sen. Všichni mí přátele ho znají, protože hraje v mnoha seriálech. Já ty seriály moc ráda nemám, ale všichni mi říkali, že bych s ním měla začít chodit."

zdroj: tn.cz

Rozhovor s Black Eyed Peas

18. července 2010 v 14:48 | Blogarous |  Starší infa BEP
Před prvním koncertem Black Eyed Peas v neděli 16. května se Hanka Zajíčková potkala se zpěvačkou Fergie.

Zeptala se jí mimo jiné na turné, Prahu, novou desku Black Eyed Peas, ale i na její sólové plány. Podívejte se na exkluzivní rozhovor s reportáží z koncertu!

zdroj: ww.tn.cz

Black Eyed Peas míří do Prahy

18. července 2010 v 14:45 | Blogarous |  Starší infa BEP
Hudební skupina Black Eyed Peas přijede v neděli odpoledne do Prahy.

Přiváží koncertní turné END, podle organizátorů je to technicky nejnáročnější show posledních let. Část monstrózního pódia se prý v jeden okamžik bude vznášet ve vzduchu. Vstupenku do vysočanské arény si už koupilo téměř 16 tisíc diváků.

Los angeleská hudební čtveřice přijede do Prahy autobusem z Berlína. Zatímco jen na chvilku zastaví v hotelu v centru Prahy, u O2 arény zaparkuje 40 kamionů a dvacet autobusů s aparaturou.

Blyštivý taneční mejdan bude zajišťovat tým sto padesáti lidí a v Praze by měly zaznít všechny hity, které znáte z diskoték nebo rádia.

Jejich klip I got a feeling byl loni nejhranější klip na MTV na celém světě

Před vystoupením chtějí jen zdravé jídlo (tortilu s artyčokovo-špenátovým dipem, protejnové nápoje. Taky lehké sojové mléko nebo speciální nápoj vyrobený z Asai - bobulí z amazonského deštného pralesa).

zdroj: www.tn.nova.cz

video:


Bravo Girl č.16, 31.7.08

3. července 2010 v 14:15 | Blogarous |  Magazines-2008
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

České Bravo č.1,11.1.07

3. července 2010 v 14:13 | Blogarous |  Magazines-2007
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com